Bouček na Evropě 2 končí, bude tváří CNN Prima News

Libor Bouček bude na nové stanici Primy připravovat a moderovat ranní vysílací blok.

Libor Bouček při moderaci v prosinci 2019 na Žofíně. Foto: Profimedia.cz

Libor Bouček při moderaci v prosinci 2019 na Žofíně. Foto: Profimedia.cz

Jednou z tváří projektu zpravodajské televize CNN Prima News bude Libor Bouček. Jeden z nejviditelnějších moderátorů tuzemské mediální scény se stane součástí týmu připravujícího několikahodinový ranní blok. „Bude mít na starost přípravu a moderování ranního vysílacího bloku,“ doplnila ředitelka CNN Prima News Production Eliška Čeřovská. Ta je součástí tříčlenného vedení chystané stanice poté, co projekt opustil jeho bývalý ředitel Martin Ondráček. Dalšími dvěma manažery projektu jsou Petra Benešová jako ředitelka News Gathering a Tomáš Večeřa coby ředitel Online News. Jednou z tváří vysílání bude i Markéta Fialová z konkurenční Novy.

Letos čtyřicetiletý Bouček se kromě moderování živí jako scenárista a dabér. V médiích pracuje 20 let. Pro Primu (a loni pro O2 TV) uváděl studia fotbalové Ligy mistrů, reality show VyVolení, vědomostní show Máme rádi Česko nebo českou verzí televizní soutěže Pevnost Boyard. Moderoval Českou Miss, anketu Český slavík Mattoni, SuperStar, slovenskou verzi Let’s Dance nebo talentovou show Hlas ČeskoSlovenska, uváděl přenosy pěvecké soutěže Eurovision Song Contest.

„Přijmout nabídku vytvářet ranní vysílání CNN Prima News a provázet jím je pravděpodobně největší výzvou mé kariéry,“ prohlásil Bouček, který je známý také jako moderátor Frekvence 1, respektive Evropy 2, kam se předloni vracel do dopoledního vysílání. „Jeho nadšení pro kvalitní zpravodajství v kombinaci s obrovskou televizní zkušeností mě přesvědčilo, že je ideálním kandidátem,“ vychválil Boučka Marek Singer, generální ředitel Primy.

View this post on Instagram

Byla to jízda. 15 let. Absolutně svobodná a bezstarostná práce, na jejímž konci byli ti nejlepší posluchači. Byl to nespočet silnejch okamžiků, smíchu, trochy slz, pořádnej objem emocí. Chvíli jsme byli jedničkou na trhu, ale jsem přesvědčenej že skoro pořád jedničkou srdcí. Aspoň tak vnímám ty tisícovky ohlasů. Zažil jsem start facebooku i instagramu. Taky svatbu @patrikhezucky . Narození dvou synů @leosmares , tři pardubické tituly pro @pavelcejnar , začal nekonečnou debatu s @lucie.cerna_official , která bude pokračovat do smrti a vítal v éteru v premiéře @zorkahejdova a obdivoval jeji pevne pouto s @katkarihova . Nesmím zapomenout na řadu intimních, osobnich a potrebnych rad od @ondravodny . Nic nekončí, protože Evropu 2 nic nezastaví a bavit se s ní budete dál. A pořád. A já taky. Budu součástí silný masy posluchačů. A proč to píšu!? Protože vám, co jste mě za těch 15 let aspoň jednou poslouchali, chci ze srdce poděkovat. Takže DĚKUJU - a těším se, že se najdeme! Na začátku jsem byl čtyřiadvacetiletý ucho a odcházím jako devětatřicetiletej mladíček. To umí jen @e2cz #okamzik #15 #roky #CelejZivot #rychta #skrys #visjak #KonecJeVzdyJenZacatek #TakPriste #DEKUJU powered by friends from @frekvence1

A post shared by Libor Bouček (@liborboucek) on

Televize zatím nezveřejnila žádné podrobnosti k programu ani datum startu CNN Prima News. Stanice nicméně musí odstartovat do roka od obdržení licence, což vychází na letošní jaro.