Začali 1. března 2004, teď si Reportéři ČT připomněli 15 let své existence. Hodně sil do dalších let!

Brabec potvrzen ve funkci prezidenta AČRA

Pavel Brabec druhý zleva

Pavel Brabec druhý zleva

Asociaci českých reklamních agentur a marketingové komunikace (AČRA MK) nadále povede Pavel Brabec z agentury CommOnline. Rozhodla o tom valná hromada organizace, jež se sešla na farmě Michael. Post obhájil i viceprezident asociace Roman Němec. Řadovými členy prezidia zůstávají Zdeněk Navara, Martin Potůček a Štěpán Wolde. Nově ve vedení zasednou František Kolář a Roman Pešír. Funkci revizora obhájil František Hanton.

Na valné hromadě asociace se představily dvě nové členské společnosti. Jednou z nich je specialista na sportovní marketing AGRS, druhým nováčkem v asociaci je firma Publishers, věnující se kreativní a obsahové tvorbě pro klienty Varta, Spinflo, Unihoc, Zone, Xerox, Mall.cz, Evropa 2, FTV Prima či Škoda Auto.

AČRA MK je od roku 1992 nejstarší oborovou asociací v České republice a nyní sdružuje 25 společností. Mezi aktivity asociace patří mimo jiné organizace výroční soutěže kreativity v reklamě Zlatá Pecka, letos chystá už 24. ročník. Spolupořádá také odbornou konferenci o digitalizaci, médiích a tvorbě Digimedia.