V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Brabec potvrzen ve funkci prezidenta AČRA

Pavel Brabec druhý zleva

Pavel Brabec druhý zleva

Asociaci českých reklamních agentur a marketingové komunikace (AČRA MK) nadále povede Pavel Brabec z agentury CommOnline. Rozhodla o tom valná hromada organizace, jež se sešla na farmě Michael. Post obhájil i viceprezident asociace Roman Němec. Řadovými členy prezidia zůstávají Zdeněk Navara, Martin Potůček a Štěpán Wolde. Nově ve vedení zasednou František Kolář a Roman Pešír. Funkci revizora obhájil František Hanton.

Na valné hromadě asociace se představily dvě nové členské společnosti. Jednou z nich je specialista na sportovní marketing AGRS, druhým nováčkem v asociaci je firma Publishers, věnující se kreativní a obsahové tvorbě pro klienty Varta, Spinflo, Unihoc, Zone, Xerox, Mall.cz, Evropa 2, FTV Prima či Škoda Auto.

AČRA MK je od roku 1992 nejstarší oborovou asociací v České republice a nyní sdružuje 25 společností. Mezi aktivity asociace patří mimo jiné organizace výroční soutěže kreativity v reklamě Zlatá Pecka, letos chystá už 24. ročník. Spolupořádá také odbornou konferenci o digitalizaci, médiích a tvorbě Digimedia.