Brainz vymažou z mapy újezdské Zámecké zahrady

Vysoký Újezd od Brainz

Vysoký Újezd od Brainz

Rozsáhlý projekt developera Crestyl ve Vysokém Újezdě v oblasti Praha-Západ si pod sebe přebrala digitální agentura Brainz a kromě názvu mění také komunikační koncept a vizuální identitu. K projektu právě spouští nový web. „Brainz jsme oslovili s nabídkou spolupráce i díky jejich intenzivní, desetileté zkušenosti s prezentací developerských projektů pro společnost Svoboda & Williams,“ říká Viktor Peška, obchodní ředitel Crestylu.

Předchozí název Zámecké zahrady už neodpovídal rozsahu celého projektu, a tak se zachová pouze pro pojmenování části výstavby v blízkosti novorenesančního zámku. Crestyl už nějakou dobu buduje celou novou obec včetně vlastní infrastruktury a občanské vybavenosti, která navazuje na původní historickou vesnici. Nový název projektu, který z toho vychází, zní Vysoký Újezd u Prahy.

Změnilo se i zaměření projektu. Původně se v Újezdě i díky přilehlému golfovému areálu začalo stavět pro nejbohatší klientelu. Ale poptávka se změnila, čím dál víc Pražanů odmítá nereálné ceny nemovitostí ve městě nebo jeho špatné ovzduší a hledají nový domov za Prahou. Brainz proto mají propagovat cenově dostupné byty, řadovky a rodinné domy, které jsou sice na vesnici, ale s moderní obslužností.

„Klademe větší důraz na UX a segmentaci zákazníků. Technologicky jsme posunuli realitní weby zas o kus dál, využili jsme progresivní javascriptový framework Vue.js a díky tomu máme na webu jeden z prvních interaktivních navigátorů, který kombinuje mapu a cenovou nabídku s informacemi k jednotlivým nemovitostem. V mobilní verzi slouží i jako kompas při prohlídce na místě,“ popisuje Štěpán Kleník, spolumajitel Brainz.

Vysoký Újezd na webu od Brainz

Vysoký Újezd na webu od Brainz

Vysoký Újezd na webu od Brainz

Vysoký Újezd na webu od Brainz

Vysoký Újezd na webu od Brainz

Vysoký Újezd na webu od Brainz