V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Britská veganská kosmetika pro muže Bulldog přichází do Česka

Kosmetické přípravky Bulldog

Kosmetické přípravky Bulldog

Na český a slovenský trh expanduje britská značka veganské kosmetiky pro muže Bulldog. Nabízet bude hydratační krém pro normální a citlivou pleť, hydratační krém proti vráskám, pleťový čistící gel, olej na vousy pro normální pleť, balzám na vousy a šampón a kondicionér na vousy pro normální pleť. Bulldog bude dostupný zatím výhradně v síti Dm drogerií.

„Péče o mužskou pleť se stává ve světě kosmetického průmyslu stále větším tématem. Dnes také muži vyžadují kvalitní péči o své tělo a vzhled. Právě těm, kteří hledají tu nejvyšší kvalitu a přemýšlí o tom, co si dávají na tvář, jsou určeny naše produkty, které nejsou testovány na zvířatech, neobsahují parabeny, syntetické vonné látky, umělá barviva, ani složky živočišného původu. Díky tomu je kosmetika značky Bulldog vhodná pro vegany a vegetariány, což z ní činí výjimečný produkt na českém a slovenském trhu,“ říká Marcin Hrehorowicz, marketingový manažer značky Bulldog pro střední Evropu.

Značka Bulldog se na český a slovenský trh dostává po deseti letech své existence. Vznikla v roce 2007 ve Velké Británii, od roku 2010 exportuje, dnes do 15 zemí světa, například do USA nebo do Jižní Koreje. Marketingově Bulldog pracuje s motivy zdůrazňujícími přírodní původ produktů a britský charakter značky.