V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Britský řetězec Iceland znovuotevřel na Lukách prodejnu v novém designu

Nový Iceland na Lukách

Nový Iceland na Lukách

Interiér nového Icelandu na Lukách

Interiér nového Icelandu na Lukách

Interiér nového Icelandu na Lukách

Interiér nového Icelandu na Lukách

Anglický řetězec Iceland, který se specializuje na mražené zboží, ve čtvrtek 1. června znovuotevřel svou prodejnu v pražských Lukách u stanice metra. Interiér je koncipován v novém designu, do kterého Iceland postupně přeměňuje všechny prodejny. V Česku má celkem sedm poboček, poslední byla otevřena letos v únoru na Chodově. Změnou prošlo i logo, které se změnilo z červeno oranžové na bílo červenou.

Interiér má být prosvětlenější, čistší a také má disponovat lepší navigací pro zákazníky. Rebrandingem postupně projde i zbytek prodejen Icelandu, Česko je navíc po britském Claphamu první zemí sítě, kde se nový design pilotoval. Zda v letošním roce otevře Iceland v Česku další prodejny, není jasné. „Zatím není jasné, kolik prodejen v letošním roce otevřeme. Rozjednané máme tři další pražské lokality, bližší informace však nemohu podat,“ řekl Retailku v únoru Petr Olša, jednatel Icelandu v Česku.

Nová prodejna zároveň do prodejen uvedla 250 produktových novinek. Nabízí 60 nových druhů zmrzlin a nanuků. Pro grilování je připraveno 18 novinek. Kromě novinek Iceland standardně prodává pečivo a zeleninu, lokální produkty, trvanlivé zboží a britské speciality. V nabídce má zejména zmrazená hotová jídla, například domácí italskou pizzu, masové výrobky či burgery, vegetariánská jídla, dorty, různé druhy cheesecaků či zákusky.