Nesnězeno nabízí v Brně zbylá jídla z restaurací nově i přes mobil

Nesnězeno

Na hlavní stránce se zobrazují aktuální nabídky. U každé nabídky je cena i čas, do kterého si ji musí zákazník vyzvednout. U oblíbených restaurací si uživatel může nastavit notifikace na nové nabídky

Projekt Nesnězeno Jakuba HennihoMichaely Gregorové, jež od loňska využívá neprodaná jídla z restaurací, spustil svou mobilní aplikaci. Apka nabízí denně přehled provozoven, ve kterých mají neprodané pokrmy. Ty si uživatelé Nesnězeno mohou koupit levněji.

Aplikace zatím funguje pouze v restauracích v Brně, kde lze vybírat ze 32 podniků. V budoucnu by se měl projekt rozšířit dál po Česku. Uživatelé si v apce můžou prohlížet aktuální nabídku pokrmů, včetně informací, do kdy je možné si je vyzvednout. Cena těchto pokrmů je vždy alespoň o 30 % nižší.

Součástí aplikace je také kompletní seznam restaurací, jež jsou v projektu zapojené. Ty si mohou uživatelé ukládat mezi oblíbené a dostávat tak upozornění kdykoli restaurace přidá novou nabídku. Nechybí ani přehled objednávek, které mohou lidé zaplatit online. Aplikace Nesnězeno je k dispozici pro Android a iOS.