Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Brněnské Proficio přijalo další šestici nováčků

Brněnská digitální agentura Proficio kvůli zvýšené poptávce ze strany klientů nabrala další nové tváře. Nejvíc posílil obsahový tým, ke kterému se připojila Tereza Paďourová , jež přišla z Inspire, Markéta Chrástková z Marketingové kanceláře, kde zároveň dál působí, a Diana Putalová, šéfredaktorka časopisu Žlutý dopravce RegioJet, Proficiu pomáhá s obsahem Proficiu pomáhá s obsahem pro slovenské klienty a vůbec s expanzí na Slovensko. Nové členy má také tým pro PPC – online kampaně zastřeší Barbora Dlouhá (původně Okay Elektro) a Tereza Zavřelová, která přišla ze Seznamu. Analytice se v Proficiu bude nově věnovat Tomáš Nettík z In Creative.

Tereza Paďourová

Tereza Paďourová

Markéta Chrástková

Markéta Chrástková

Diana Putalová

Diana Putalová

Barbora Dlouhá

Barbora Dlouhá

Tereza Zavřelová

Tereza Zavřelová

Tomáš Nettík

Tomáš Nettík

Proficio také hlásí, že v poslední době jako klienty získalo letiště Bratislava, Magistrát města Brna, výrobce a dodavatele opláštění budov Ruukki, slevový portál Slevotéka a klenotnictví Bisaku.