Bubble založila vlastní ateliér na foto a video

Agentura uvolnila prostory pro ruční práci a doplnila svůj produkční tým.

Lukáš Bucman

Lukáš Bucman

Do obsahové agentury Bubble Lukáše Kořínka nastoupil fotograf a kameraman Lukáš Bucman. Agentura zvětšila o třetinu své kanceláře na pražské Letné a jejich součástí se stal i ateliér pro tvorbu vlastních fotek a videí. Prostor zároveň funguje jako dílna pro výrobu rekvizit. Agentura tak završuje přesun tvorby obsahu pod vlastní střechu. 

Nový ateliér Bubble, který slouží současně jako sklad materiálů pro ruční práci

Nový ateliér Bubble, který slouží současně jako sklad materiálů a prostor pro ruční práci

Ateliér je vybaven sítotiskem a proprietami pro nejrůznější ruční techniky jako linoryt, práci se dřevem a nejrůznějšími strukturami. Jeho součástí je i sklad různých materiálů a rekvizit. Bubble chce vše využívat pro produkovaný obsah, jehož prostřednictvím hodlá vyprávět příběhy svých klientů.

Lukáš Bucman přišel do Bubble z Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy, kde vedl pětičlennou produkční kancelář, byl organizátorem společenských eventů a měl na starosti kompletní fotografickou a video produkci.

Produkční tým s ním tvoří Tereza Plašilová, Markéta Havránková, Lucie Bajgartová, Tomáš Snop, Vojtěch Heřmánek, Jiří Markvart a Barbora Sladkovská. Dohromady se starají jak o tvorbu rekvizit, tak o focení a produkci videí. Art directorkou je Vera Matys. Celý tým vede head of design Jiří Martínek, který do agentury nastoupil v lednu 2016.