V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Buďte spolu, nabádá Bohemia Sekt už bez Maxové

První kampaň Bohemky od WMC Grey se odehrává i na platformách Spotify a Apple Music.

Česká značka šumivých vín Bohemia Sekt opustila svou dosavadní tvář Terezu Maxovou a představila první výsledek spolupráce s vítěznou agenturou tendru WMC Grey. „Natočili jsme spot, který oslavuje to největší, co může každý pár udělat - být spolu. Chceme značku Bohemia Sekt spojit s momenty, které jsou zdánlivě všední, ovšem pro každý pár velmi důležité. A kampaň by měla všechny navést k tomu, aby našli víc společných příležitostí, kdy si dopřát skleničku sektu,“ říká Adéla Krausová, managing director WMC Grey.

Režie spotu se ujal Milan Balog, který mu dodal výraznou vizuální poetiku. Jeho atmosféru dokresluje původní skladba I’m Starlight od Stellarsound feat. Beck Goldsmith, která se stala samostatnou součástí kampaně na Spotify i Apple Music. Produkci projektu zajistila Boogie Films. Sérii klíčových vizuálů, se kterou se konzumenti médií budou setkávat v průběhu celého roku, nafotil s dvojicí ústředních postav módní fotograf Matúš Tóth.

Bohemia Sekt: Buďte spolu (WMC Grey)

Bohemia Sekt: Buďte spolu (WMC Grey)

Bohemia Sekt: Buďte spolu (WMC Grey)

Bohemia Sekt: Buďte spolu (WMC Grey)

První vlna kampaně, která probíhá v období klíčovém pro značku a završeném oslavami Nového roku, obsahuje nasazení spotu v televizi (spot i sponzoring), v kinech, online, v tisku i v místě prodeje.

Buďte spolu

  • Značka: Bohemia Sekt
  • Klient: Bohemia Sekt
  • Kreativní agentura: WMC Grey
  • Produkce: Boogie Films
  • Režie: Milan Balog
  • Fotograf: Matúš Tóth
  • Mediamix: televize, online, kino, tisk, POS