V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Bulvární Prásk bude Nova vysílat živě, moderátorem šéf Extra.cz Pavel Novotný

Pavel Novotný jako moderátor Prásku. Foto: TV Nova

Pavel Novotný jako moderátor Prásku. Foto: TV Nova

Poprvé ve čtvrtek 14. listopadu uvede televize Nova svůj bulvární magazín ve čtvrtek od 21.30, místo dosavadního nedělního podvečera, a nově celý pořad bude vysílat živě. Uvádět ho bude Pavel Novotný, šéfredaktor bulvárního webu Extra.cz. „Slavné osobnosti budeme konfrontovat s jejich aktuálními kauzami a prostřednictvím Facebooku se budou moci ptát i naši diváci,“ uvedla šéfredaktorka Marcela Škábová. Ta s Novotným uváděla i předchozí díly.

Prásk se do večerního programu přesunuje, aby vyplnil mezeru po zrušených Nočních Televizních novinách, které skončily kvůli nedostatku diváků.

Nova oprášila svou značku Prásk loni v červenci, kdy spustila stejnojmenný bulvární web. Letos v únoru se Prásk vrátil také na televizní obrazovku (původně to mělo být už v říjnu 2012), jeho první obnovené vydání v neděli 17. února vidělo před 19. hodinou 544.000 lidí starších patnácti let.

Od neděle 24. března, kdy Nova zrušila nedělní Odpolední Televizní noviny, se Prásk přesunul na dřívejší 17. hodinu. V tomto čase se vysílal do minulého týdne, 1. září měl jen 285.000 diváků, 6. října dosáhl podzimního maxima 476.000, v neděli 3. listopadu měl 417.000 diváků.