V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Bulvární VIP zprávy na Primě bude uvádět Jiří Pomeje, nejoblíbenější rozhlasový moderátor

Jiří Pomeje nastoupí do VIP zpráv. Foto: TV Prima

Jiří Pomeje nastoupí do VIP zpráv po 16. březnu. Foto: TV Prima

Novým moderátorem VIP zpráv na stanici Prima family se stane Jiří Pomeje. Televize jej vybrala po kamerových zkouškách v minulém týdnu. Pořad patří po show Prostřeno!, hlavních večerních zprávách a specializované relace Krimi zprávy k nejsledovanějším cyklům Primy.

Pomeje vystřídá moderátorku Báru Niničovou, která ukončila spolupráci s Primou na vlastní žádost (rozloučí se ve vysílání tento pátek 16. 3.), a doplní moderátorskou dvojici Ivana Gottová a Laďka Něrgešová.

„Jiří Pomeje byl jednoznačně nejlepším kandidátem, potvrdil to v kamerových zkouškách. Jeho živelný způsob moderování určitě mnohé překvapí, jsme ale přesvědčeni, že vnese do pořadu novou energii a velkou dávku mužného šarmu,“ uvedla šéfka zpravodajství Jitka Obzinová.

Pomeje už moderuje večerní show na rádiu Frekvence 1, nedávno byl zvolen nejoblíbenějším rozhlasovým moderátorem.

Koncem února byl ovšem také odsouzen za poškozování věřitele k desetiměsíčnímu trest vězení podmíněně odloženému na zkušební dobu jednoho roku. Pomeje podle obžaloby nesplnil podmínky bezúročné půjčky, kterou mu v roce 2001 poskytl Státní fond na podporu a rozvoj české kinematografie na film Andělská tvář.