Rezervujte si datum: na úterý 22. ledna 2019 chystáme další Digiveletrh. Bude to už pátá výroční přehlídka novinek digitálních agentur. Ty zapsané v našem katalogu budou mít účast výhodnější.

Burda časopisem Baví mě žít cílí na ženy nad 50

Měsíčník v nákladu 60.000 výtisků a se speciálem křížovek řídí Jana D. Divišová.

Na titulní straně prvního vydání Baví mě žít je Simona Stašová

Na titulní straně prvního vydání Baví mě žít je Simona Stašová

Ve středu 24. května přijde na trh nový měsíčník vydavatelství Burda Praha. Časopis Baví mě žít s podtitulem Nejkrásnější den je ten dnešní! cílí na ženy nad 50 let. Vychází přitom z prodlužující se aktivity populace – profesní i osobní. Starší ženy přitom nový titul plánuje kromě časopisu zaujmout i na webu a prostřednictvím návazných eventů. Nový měsíčník bude mít 84 stran, vychází v tištěném nákladu 60.000 výtisků a bude stát 35 Kč.

“Jdeme naproti nejen čtenářkám, ale také inzertním klientům, pro které se otevírá dobrá příležitost promovat své produkty určené specifické věkové skupině,” je přesvědčena publisherka Zuzana Diniz Sousa. Šéfredaktorkou časopisu bude Jana D. Divišová, která byla dlouholetou redaktorkou Vlasty, šéfredaktorkou Kafe.cz, pak dělala šéfeditorku v televizi Prima a poslední dva roky šéfredaktorku klientských titulů Mladé fronty.

Nový projekt má propojit tisk, eventy a online včetně sociálních sítí, newsletterů či videí. Vznikne hned i navázný měsíčník Baví mě žít Křížovky v rozsahu 32 stran za 20 Kč. “Cílem je vybudovat široké povědomí o značce Baví mě žít i využití cross promotion obou titulů,” uvádí Burda Praha. Pomoci má několikaměsíční marketingová kampaň, jež využije televize (Prima, Barrandov), rádia, přednostní vystavení v trafikách i venkovní nosiče.