Prezident Miloš Zeman by si „velice přál“ personální změny v České televizi. Řekl to v televizi Barrandov, bez upřesnění, koho by se měly týkat. Připomněl, že takové změny nemůže dělat prezident, ale mohou je spustit poslanci, když dvakrát zamítnou výroční zprávu o hospodaření České televize. „Tak uvidíme, jestli to udělají,“ pověděla hlava státu.

Burda spustila novou podobu Hrej.cz a MarieClaire.cz

Online oddělení české pobočky časopisového vydavatelství Burda pod vedením Martina Marka a s šéfem obsahu Petrem Cífkou spustilo novou podobu svých dvou webů.

MarieClaire.cz, webová odnož lesklého měsíčníku Marie Claire, který Burda v říjnu převzala od Sanomy, má i v nové podobě zůstat „denním přísunem novinek ze světa módy a celebrit“. Předchozí podobu webu uváděla Sanoma na sklonku srpna 2012, v září měla stránka téměř 37.000 návštěvníků, letos v srpnu necelých 20.000, pak už web není ve veřejných výstupech.

Na počítačové hry zaměřené Hrej.cz zvýrazňuje aktuální zprávy a videosekci (celkem přes 200.000 diváků měsíčně), šéfredaktorem webu je Zdeněk Princ. Hrej.cz Burda získala v lednu 2008 od Seznamu, od té doby mu klesla návštěvnost ze 443.000 (prosinec 2007) na 91.000 (říjen 2013) lidí měsíčně.

Nová podoba Hrej.cz

Nová podoba Hrej.cz

Nová podoba MarieClaire.cz

Nová podoba MarieClaire.cz

Původní verze Marie Claire, kterou Sanoma spustila v srpnu 2012

Původní verze Marie Claire, kterou Sanoma spustila v srpnu 2012