Chystáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Chcete v něm ukázat svou agenturu? Přidejte se.

Burda uvádí magazín Loving, vyjde dvakrát ročně

Vydavatelství Burda Praha přichází na trh s novým časopisem Loving, s podtitulem Pozitivní, milující, moudrý. Má 116 stran, stojí 129 Kč, poprvé vyšel v pátek 23. června, vycházet má s půlroční periodicitou. Časopis stojí na dlouhých rozhovorech a tématech, která se dotýkají vztahů, psychologie, zdraví nebo udržitelného životního stylu. To doplňují původní fotografie, texty o zdravém jídle, kosmetice, sportování, dekoru a bydlení či cestování.

Magazín Loving

Titulní strana prvního čísla magazínu Loving

Šéfredaktorkou titulu je Stanislava Lindenthalová Pecková, která je zároveň ředitelkou publicistiky v časopise Marie Claire, vydávaném též Burdou. „Jsme magazínem pro ty, kteří většinu svého bdělého času musejí zírat do počítače, mají pocit, že svůj život chtějí žít trochu jinak a nechtějí už další zkratky nebo přehlcování. Je nám sympatický koncept slow living a udržitelného života, ve všech směrech,“ prohlašuje šéfredaktorka. S tím má ruku v ruce jít i „citlivý přístup k inzerci“.

„Je to projekt, který si pro sebe vytváří nový segment – mindstyle. Snaží se nahlédnout pod povrch věcí. Je zaměřený na širokou čtenářskou skupinu, spíše ženy, ale oslovovat chce i muže,“ doplňuje autorka projektu Anamy Pónya, obchodní a projektová ředitelka Burda. Loving podle Burdy klade důraz na millenniály, mladé lidi mezi dvacítkou a čtyřicítkou, kteří „pracují hlavou a hledají cestu, jak nepodlehnout dnešnímu stresu a tlaku na obrovský výkon, dokonalost“.