A je to tady! ČTK zveřejnila hromadné foto ze své říjnové oslavy z pražského Žofína, kde slavila svých 100 let. Najít na snímku šéfredaktora Médiáře není těžké. Najdete se taky?

Bus TV se rozšířila do Českých Budějovic

Společnost Inpublic rozšířila svou reklamní síť Bus TV do vozů hromadné dopravy v Českých Budějovicích. Tam je v sedmi vozech celkem 19 obrazovek. K tomu v Brně rozšířila Bus TV počet svých displejů na 180. A v Parubicích nabídla službu Pošli přání – cestující mohou zdarma přes e-mail nebo SMS zaslat vzkaz svým blízkým, jenž bude nejpozději do dvou dnů na obrazovkách v MHD zobrazen.

Bus TV v Pardubicích využívá nové obrazovky o poměru stran 16:9

Bus TV v Pardubicích využívá nové obrazovky o poměru stran 16:9

V Pardubicích funguje Bus TV od března služba v online režimu. Provozovateli tak umožňuje operativnější řízení kampaní, k cestujícím je lze dostávat v reálném čase (dosud používaná technologie pracovala s obrazovkami offline, se sděleními nahranými předem). Děje se tak prostřednictvím mobilního datového připojení od O2. To umožňuje pardubickému dopravnímu podniku nabídnout cestujícím i připojení přes wifi. Nová technologie je pod názvem Bus TV Live k dispozici v deseti autobusech a pěti trolejbusech, celkem na třiceti obrazovkách.