V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Butterflies & Hurricanes doplní Doxanská a Kozlíčková

Kreativní designové studio Michaely Thomas Butterflies & Hurricanes, složené výhradně z žen, utvořilo novou komunikační sekci. Patří do ní influencerka Mia Doxanská a píáristka Miluše Kozlíčková. Dvoučlenný tým má „podpořit firemní misi pomáhat klientům na cestě k udržitelnosti“. Doxanská začne správou Instagramu a community managementu pro brněnskou ekologickou drogerii Tierra Verde. Kozlíčková se pomocí PR zaměří zejména na budování reputace samotného studia.

Miluše Kozlíčková

Miluše Kozlíčková

Mia Doxanská

Mia Doxanská

K dalším klientům Butterflies & Hurricanes patří Lékaři bez hranic, Dobrý anděl, Nesehnutí či CF Hero. Studio stojí za aktuální vizuální podobou známých produktů, jako jsou Lučina, Modré z nebe, Royal Crown nebo nanuky Míša.