Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Bývalý šéf M&M Daniel Köppl bude psát pro Aktuálně.cz a deník Insider

„Daniel byl díky své znalosti zákulisí jasná volba,“ říká obsahový ředitel Centrum Holdings Jakub Unger.

  • ČTK
  • 11. 02. 2013 16:26
Daniel Köppl. Foto: mam.ihned.cz

Daniel Köppl. Foto: mam.ihned.cz

Zakladatel a bývalý šéfredaktor týdeníku Marketing & Media Daniel Köppl bude psát pro online deníky Aktuálně.cz a Insider, které provozuje společnost Centrum Holdings. ČTK o tom informovala šéfeditorka obou titulů Simona Holecová.

„Dění na české scéně, ať už mezi vydavateli, nebo v reklamním průmyslu, je nejzajímavější za posledních několik let. Chceme se této části byznysu více věnovat a Daniel byl díky své znalosti zákulisí jasná volba,“ uvedl obsahový ředitel Centrum Holdings Jakub Unger.

S webem Aktuálně.cz a deníkem Insider začali koncem loňska spolupracovat také další známí novináři jako Zuzana Kubátová, Martin Fendrych nebo Patrick Zandl. Do portfolia Centrum Holdings dále patří weby Centrum.cz či Atlas.cz.

Köppl odešel z týdeníku o marketingu a médiích loni v prosinci po 13 letech. Vedení oborového titulu dočasně převzal šéfredaktor sesterského magazínu Trend Marketing Bohuslav Bohuněk. Od března se šéfem Marketing & Media stane současný šéfredaktor stanice Českého rozhlasu Rádio Česko Václav Sochor.