Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Bývalý zástupce šéfa LN David Shorf řídí nový časopis Skylink TV

Náklad je zhruba 200 tisíc kusů a pro odběratele placených programů Skylinku bude zdarma.

David Shorf poskytuje rozhovor televizi Barrandov, na tiskové konferenci 27. pater nad pankráckou plání. Foto: Ondřej Aust

David Shorf poskytuje rozhovor televizi Barrandov, na tiskové konferenci 27. pater nad pankráckou plání. Foto: Ondřej Aust

Největší česko-slovenská satelitní platforma Skylink uvádí nový čtrnáctideník Skylink TV, koncipovaný jako lifestylový časopis s televizním programem. Má být bonusem pro platící, věrné zákazníky a podpořit prodej placených programových balíčků. Navazuje na magazín, který Skylink posílal svým zákazníkům dvakrát ročně.

Šéfredaktorem magazínu Skylink TV je David Shorf, který byl dlouholetým zástupcem šéfredaktora Lidových novin. Vydavatelem magazínu je společnost PRAM Consulting, distributorem Česká pošta. „Dovolím si tvrdit, že jde o největší projekt firemního magazínu za několik posledních let,“ prohlásil Patrik Schober, managing partner PRAM Consulting.

Jednou z píšících spoluautorek redakční části je Iva Macků, nedávno oceněná jako „best of best“ mezi kreativci. Moderátora Roberta Zárubu do prvního čísla fotografovala Jarmila Kovaříková, také ona bude pravidelnou spolupracovnicí.

Celobarevný titul má formát A4 a 116 stran, z toho 12 redakčních, 8 „navigačních“, 10 inzertních, 4 tvoří informace od Skylinku pro zákazníky a 84 je programových. Přinese program všech stanic, které Skylink vysílá, preferovat má placené. Čaopis bude vycházet ve dvou mutacích, v češtině a ve slovenštině.

Náklad je zhruba 200 tisíc kusů a pro odběratele placených programů z platformy Skylink bude zdarma. První číslo jde do tisku dnes, do pátku 29. dubna by mělo být ve schránkách.

S volným prodejem na stáncích Skylink nepočítá. „Bude přednostně určen jako zákaznický bonus předplatitelům balíčků HD Plus, Multi HD, Kombi a Komplet. Jako ochutnávku budou magazín postupně dostávat i ostatní zákazníci Skylinku,“ uvedla společnost.

Magazín Skylink TV bude dostupný i v elektronické podobě na stránkách tv.skylink.cz.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/www/mediar.cz/www/mediar.cz/wp-content/themes/mediar/pages/article-detail.php on line 131