V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

C.O.T. Media přichází s časopisy LOL a My Wings

Titulní strana časopisu LOL

Titulní strana časopisu LOL

Vydavatelství C.O.T. Media přišlo v prvních týdnech roku 2019 s dvěma novými firemními magazíny. Ve spolupráci se soukromým dopravcem Leo Express propojuje offline s onlinem, pomocí časopisu LOL. Ten je určen náctiletým a studentům a využívá sociální sítě Instagram. Šéfredaktorkou je Linda Pacourková, grafikem je Bogdan Tkaczyk. Časopis má formát 135 x 180 mm a první vydání má 36 stran. Bude vycházet třikrát ročně a distribuovat se bude v dopravních prostředcích Leo Expressu i na akcích, kterých je dopravce partnerem.

„Pro Leo Express vydáváme sedmým rokem palubní časopis Leo Express. A časopisem Leopold bavíme na palubách také děti. Ve znamení tří L tak otevíráme dveře k další cílové skupině, a to jsou pro nás mladí lidé ve věku od 15 do 26 let,“ připomíná vydavatelka Eva Frindtová.

Ukázka obsahu časopisu LOL

Ukázka obsahu časopisu LOL

Ukázka obsahu časopisu LOL

Ukázka obsahu časopisu LOL

Pro další z dopravců, leteckou společnost Smartwings (dřív Travel Service) a České aerolinie vydavatelství C.O.T. Media od ledna propojilo dva palubní časopisy v jeden. Ten se nazývá My Wings a je nástupcem stejnojmenného magazínu pro Smartwings a palubního časopisu Českých aerolinií Fly OK. Formát časopisu zůstal 195 x 260 mm, časopis má 132 strany. Nový je layout, autorem nového grafického zpracování je Lukáš Tingl.

Obsahově těží z portfolia destinací Smartwings a Českých aerolinií, jde o mix evropských velkoměst, dovolenkových lokalit a exotických destinací. Díky většímu rozsahu časopisu vznikl prostor pro lifestylová témata a novou pasáž věnovanou třem tematickým příběhům. Přehlednější formu získaly servisní stránky leteckého koncernu.

Titulní strana časopisu My Wings

Titulní strana časopisu My Wings