Časopis Apetit přebírá Kubrová z MasterChefa

Lucie Kubrová

Lucie Kubrová

Na pozici šéfredaktorky časopisu Apetit nastoupí od května Lucie Kubrová. Nahradí Marii Holobrádkovou, která po sedmi letech v čele časopisu odchází na mateřskou. Kubrová je známá ze soutěžní show o vaření televize Nova MasterChef, kde v roce 2015 skončila třetí. Poslední rok pracovala v digitálním oddělení provozovatele rádií Lagardere, teď se vrací do redakce, kde v minulosti působila jako produkční a obrazová redaktorka. První číslo Apetitu, které vyjde v její režii, bude červencové.

Značka Apetit kromě tištěného měsíčníku (prodej přes 37.000 výtisků, z toho 21.000 prostřednictvím předplatného; čtenost přes 160.000) zahrnuje web Apetitonline.cz (přes 860.000 návštěvníků měsíčně), e-shop, edici kuchařek (od roku 2010 prodáno přes 450.000 kusů) či eventy Apetit piknik.

„Šéfredaktorka je manažerkou všech uvedených platforem a je zároveň i člověkem, který obsahu dává svou tvář,“ připomněla Petra Fundová, generální ředitelka vydavatelství Burda Praha, které Apetit vydává. Titul v Burdě spadá pod publisherku segmentu special interest a women Zuzanu Diniz-Sousa.