Novinky roku 2019 z 19 agentur přinesl letošní Digiveletrh. Podívejte se na fotografie.

Časopis Kondice zpoplatnil na webu videa s jógou

Abomná videokurzů jógy na Kondici

Abomná videokurzů jógy na Kondici

Po nedávném částečném zpoplatnění Borovan.cz a Digizone.cz se na českém internetu objevuje další plán, jak vybrat od návštěvníků webu peníze. Časopis Kondice zaměření na zdraví a životní styl spustil na své stránce předplatné videoklipů s jógou, které dosud byly zadarmo.

“Nabízíme čtvrtletní, půlroční a roční předplatné jógy. Předplatitelky mají přístup k celému archivu a každý měsíc tři nová tematická videa,” sdělila Médiáři většinová majitelka vydavatelství Easy Publishing Patricie Honslová. Nejlevnější abonmá – to na tři měsíce – stojí 290 Kč (jedno video tak vyjde předplatitele zhruba na 32 Kč), pololetní stojí 490 Kč, čtvrtletní 790 Kč.

Dosud Kondice zveřejňovala videa na YouTube (tam měla dohromady přes půl milionu zhlédnutí), nyní se zpoplatněním přechází na Vimeo. Zpoplatněnou videosekci podpoří v říjnu direct mailová kampaň na Tiscali, které Kondici prodává reklamu, a propagace v tištěném měsíčníku Kondice. Další vlna kampaně přijde v listopadu.

Projekt solitérního časopisu Kondice startoval předloni v červnu spuštěním webu, tištěná verze Kondice poprvé vyšla v září 2011. Papírového měsíčníku se nyní prodává zhruba 27.000 výtisků.

Vydavatelství produkuje na papíře také speciální vydání. Po Menopauze vychází 24. října v edici Kondice pro vaše zdraví další s názvem Jídlo jako lék. Bude opět stát 79 Kč, vyjde v nákladu 30.000 výtisků, na stáncích bude opět nejmíň tři měsíce.

Dále vychází dotisk 10.000 kusů magbooku Skvělé tělo doma, první náklad byl vyprodán. Kniha je v prodeji na vybraných stáncích, řetězcích a exkluzivně v knihkupectví Kanzelsberger opět za cenu 199 Kč.

Speciální papírová vydání časopisu Kondice

Speciální papírová vydání časopisu Kondice

A stejně jako loni vydavatelství připravilo pro italskou centrálu cestovního ruchu českou a polskou mutaci magazínu Jižní Tyrolsko.