Panelovou diskusí v pondělí ve 13 hodin startuje 2. ročník Týdnů mediálního vzdělávání. Potrvá šest týdnů a proběhne na víc než stovce základních a středních škol po celém Česku. Zapojí se do něj 45 novinářů a mediálních odborníků. Pořádá ho Člověk v tísni v programu Jeden svět na školách.

Časopis Víno & Styl změnil majitele

Šéfredaktorkou bude Radana Vítková, která se vrací z Mladé fronty Dnes.

Firma R.V.V. studio Vojtěcha Reslera, Pavla Vítka a Marie Votavové se koncem roku 2014 stala novým vydavatelem časopis Víno & Styl. Značku a práva prodal dosavadní vydavatel Omega Publishing Group Adolfa Kaliny (produkuje i magazíny Score, High End Report, Audio video a Digitální foto). V režii nového vydavatele vychází titul od letošního únorového dvojčísla. Na jaře si Víno & Styl připomene deset let existence.

Staronovou šéfredaktorkou je Radana Vítková, která časopis před deseti lety spoluzakládala a rok vedla. Mezitím sedm let pracovala v deníku Mladá fronta Dnes, jako editorka a zástupce vedoucího přílohy Víkend, kde psala i o jídle. Víno & Styl hodlá být nadále pro odborníky i širší veřejnost, plánuje odlehčenější grafickou podobu.