V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Časopis Zdravotnictví a medicína řídí Perlíková

Pavlína Perlíková

Pavlína Perlíková

Novou šéfredaktorkou odborně-publicistického měsíčníku pro lékaře, farmaceuty, sestry, manažery ve zdravotnictví a zaměstnance státní správy Zdravotnictví a medicína z vydavatelství Mladá fronta se stala Pavlína Perlíková, která dva roky působila na pozici redaktorky. Střídá Andreu Skálovou, která zůstává redaktorkou časopisu a zároveň jako šéfredaktorka povede některé další odborné zdravotnické tituly vydavatelství. „V průběhu roku 2019 bychom se rádi věnovali řízení zdravotnického zařízení z pohledu lidí, kteří v nich pracují. Plánuji také prosazovat novinky z oblasti základního i aplikovaného výzkumu,“ uvedla Perlíková.

Specializovaný web Zdravi.Euro.cz a stejnojmenný newsletter, které nedávno prošly redesignem a mají novou obsahovou úpravu a vizuální styl, jsou v kompetenci editora Lukáše Malého. Newsletter, který se skládá vždy ze šesti denních zpráv, odebírá do e-mailu každý den takřka 3.000 lidí.

„Divize Medical Services spravuje 20 odborných časopisů, vydáváme přes 50 lékařských knih ročně, pořádáme kongresy a sympozia, připravujeme Medical TV, kde vedeme rozhovory s odborníky,“ přiblížil ředitel divize Karel Novotný.