Televize Prima změnila svůj bulvární web Prima Style na Lajk.cz, se zaměřením na youtuberskou scénu. Rebranding následuje poté, co na Prima Style v návštěvnosti vedly už ne celebrity, ale právě youtubeři. Nový web následuje zahraniční 9gag či Ladbible, cílí na mladé, řídí ho Milan Rozšafný.

Časosběrný podcast: 21. Vary Hanky Třeštíkové

V neděli unavené sluncem s námi rozprávěla nadějná dcera úspěšné matky, budoucí ministryně kultury Hana Třeštíková. Nejen o Letenské partě a o Mallory.

Hostem nedělního podcastu tentokrát Hana Třeštíková

Hostem nedělního podcastu tentokrát Hana Třeštíková

Podcast poprvé časosběrně – Neckyáda v Americe (a ta nejlepší v českém Detroitu) – Veřejný příslib: žena z Letenské party do deseti let ministryní kultury – Katka, René, Marcela a samozřejmě Mallory – Letenská parta jako novodobá forma trampingu – V dalším dílu audiodeníku Médiáře z rozpálených Karlových Varů.

Jak pohodlně poslouchat

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.