Na vysokoškoláky a absolventy cílí 3. ročník akce Nakafe, jež proběhne 25. dubna v Praze, Brně a Frýdku-Místku. Šestnáct členů Asociace komunikačních agentur (AKA) otevře brány zájemcům v rámci akce, již loni navštívilo 500 zájemců o práci v komunikaci. Vstup je grátis, lze přijít od 17 či od 19 hodin. „Počet návštěvníků z loňska překonáme,“ předpokládá Marek Hlavica, výkonný šéf AKA.

Caudr odchází, marketing Zootu řídí Komora

Martin Komora

Martin Komora

E-shop s oblečením Zoot má od března nového šéfa marketingu. Je jím Martin Komora. Ve funkci vystřídal Jiřího Caudra, který z firmy po roce odchází a chce se věnovat vlastním projektům. Ty rozjel po odchodu z O2, patří mezi ně Book Therapy či Lípa.

Stejně jako Caudr, i Komora má zkušenosti z O2, pro operátora pracoval od února 2016 jako senior marketing manager, řídil komunikaci segmentu mobilních služeb a prodeje mobilních telefonů. Na tutéž pozici nastoupil do Zootu v červnu 2017, teď po Caudrovi přebírá vedení celého marketingového oddělení.

„V roce 2018 nás čeká velký kus práce v oblastech, které budou klíčové pro každého online obchodníka na trhu. V marketingu se budeme soustředit na personalizovanou a zákaznicky orientovanou komunikaci. Hlavním cílem bude ještě víc seznámit zákazníky s naším způsobem nákupu módy,“ plánuje nový manažer Komora.