Na reklamním festivalu v Cannes se rozběhlo mezinárodní klání mladých kreativců Young Lions, vítězů z jednotlivých zemí, včetně českých mladých lvů. Brief za sebou už má kategorie Print, proběhl v neděli. Barbora a Artiom z Triadu popsali, jaký inzerát mají vyrobit pro WWF, podívejte.

Caudr odchází, marketing Zootu řídí Komora

Martin Komora

Martin Komora

E-shop s oblečením Zoot má od března nového šéfa marketingu. Je jím Martin Komora. Ve funkci vystřídal Jiřího Caudra, který z firmy po roce odchází a chce se věnovat vlastním projektům. Ty rozjel po odchodu z O2, patří mezi ně Book Therapy či Lípa.

Stejně jako Caudr, i Komora má zkušenosti z O2, pro operátora pracoval od února 2016 jako senior marketing manager, řídil komunikaci segmentu mobilních služeb a prodeje mobilních telefonů. Na tutéž pozici nastoupil do Zootu v červnu 2017, teď po Caudrovi přebírá vedení celého marketingového oddělení.

„V roce 2018 nás čeká velký kus práce v oblastech, které budou klíčové pro každého online obchodníka na trhu. V marketingu se budeme soustředit na personalizovanou a zákaznicky orientovanou komunikaci. Hlavním cílem bude ještě víc seznámit zákazníky s naším způsobem nákupu módy,“ plánuje nový manažer Komora.