Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

C&B nově vede Kursa, Hi-lights přebírá Kovářová

David Kursa

David Kursa

Komunikační agenturu C&B Group vede od března z pozice výkonného ředitele David Kursa. Toho ve vedení dceřiné analytické firmy Hi-lights nahradí jeho dosavadní kolegyně, mediální analytička Andrea Kovářová. „Právě úspěšné řízení firmy Hi-lights bylo důvodem pro jeho další postup v řídící struktuře agentury,“ uvedla C&B, kterou vlastní Tomáš Jirsa. Kursa se výkonným ředitelem stává po Romanu Pazderníkovi, který do čela nastupoval loni v létě. Pazderník má s C&B kvůli časovému vytížení spolupracovat už jen částečně.

„Ve střednědobém výhledu očekávám růst společnosti, a to jak z pohledu objemu tržeb, tak i nových kolegů v našem týmu. Právě proto jsme se rozhodli, že si k desátým narozeninám nadělíme nové moderní kanceláře v pražských Vysočanech, které nám tuto ambici umožní naplnit z hlediska kapacity,“ uvedl Kursa. C&B ve vysočanech sídlí na adrese Sokolovská 209, blízko zastávky metra Vysočanská.

Součástí skupiny C&B jsou kromě Hi-lights ještě společnosti C&B Content (ředitelkou je Kristina Hotová), která se stará o správu sociálních sítí, výrobu obsahu komunikace, návrhy a výrobu webů či o grafický design, C&B Reputation Management, která nahradila původní hlavní firmu skupiny C&B Public Relations a radí s PR a komunikací (řídí ji Tomáš Sazima), dál C&B Events (v čele Zuzana Fryaufová), která pořádá hlavně každoroční Ples v opeře, a Kingmakers zaměřená na politický marketing (menšinovým spolumajitelem je Matěj Trávníček).