V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Cena za PR: triumfovala kampaň Blaníku k TýTý

Výsledky 10. ročníku České ceny za public relations

Vítězové České ceny za PR 2015

Vítězové České ceny za PR 2015

K populárnímu internetovému seriálu Kancelář Blaník online televize Stream.cz portálu Seznam.cz vzniklá kampaň, která na sebe vzala podobu přihlášky do tradiční výroční televizní ankety TýTý, se stala nejúspěšnějším počinem public relations v Česku. Zvítězila v kategoriích Firemní komunikace a Sólokapr/Media placement a brala také cenu nejvyšší, pro absolutního vítěze.

„Jde dostat medaili i za to, že nedostanete medaili. My jsme TýTý opravdu chtěli vyhrát,“ prohlásil na letošním předávání České ceny za PR šéfproducent Streamu Lukáš Záhoř. „Evička byla jeden z nej tahů mé kariéry,“ chválila si na Twitteru mluvčí Seznamu Irena Zatloukalová píáristku televize Stream Evu Albrechtovou. „Doufám, že všichni teď už víte, že Stream není ‚nějaký videoserver‘. Že je to internetová televize,“ vzkázala z podia Zatloukalová.

Tým Seznamu na podiu České ceny za PR 2015

Tým Seznamu na podiu České ceny za PR 2015. Zleva Eva Albrechtová, Irena Zatloukalová, Lukáš Záhoř, pak Martin Frýdl z AC&C a Jan Kučmáš

Výroční ocenění nejlepším výkonům v oboru se tradičně předávaly vysoko nad Prahou, v 27. patře pankráckého mrakodrapu v prostorách vedle restaurace Aureole. Soutěž tradičně organizuje oborová Asociace public relations agentur.

Večerem tradičně provázel Ondřej Hejma

Večerem tradičně provázel Ondřej Hejma

Výsledky 10. ročníku České ceny za PR

Jak sečetly organizátorky, nejúspěšnější agenturou se letos stala AC&C Public Relations (absolutní vítěz, 3 zlata, jedno zvláštní ocenění), respektive AMI Communications (5 zlat, 3 stříbra, 2 bronzy, jedno zvláštní ocenění), pak PR.Konektor a Konektor Social (2 zlata, 1 stříbro, 2 bronzy).

Kompletní výsledky 10. ročníku České ceny za PR

Kompletní výsledky 10. ročníku České ceny za PR. Kliknutím zvětšíte

Letošní ročník byl jubilejní, desátý. Vybíralo se z rekordního počtu 155 přihlášených projektů.

Počet projektů a přihlášek v České ceně za PR