Seznam Zprávy se uvedly v nové podobě. Web chce posílit investigativu, sekci o byznysukomentáře. „V internetovém prostředí chceme být tím, čím bývaly ve zlaté éře tradiční, nezávislé noviny,“ prohlašuje šéfredaktor Jiří Kubík. V redakci dělá přes 70 lidí, včetně externistů. 

Centrum Chodov doplňuje svou sekci s módou o uměleckou galerii

V poslední době středisko prémiových módních značek od světových i tuzemských návrhářů - Designer Gallery, která je v provozu v rámci Centra Chodov od loňského podzimu, chystá ve svých prostorách otevřít uměleckou galerii. Má se jednat o inspirativní doplněk pro zákazníky. Designer Gallery tímto krokem vybočuje z původního a očekávaného retailového konceptu. Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov ale říká: Módní destinaci Designer Gallery jsme otevírali s vizí, že se stane prostorem vhodným pro pořádání pravidelných akcí, jako jsou workshopy či instalace podobné této.“

Expozice budou zaměřené převážně na módu, důraz bude kladen na českou lokální scénu. Prvním vystavujícím je Jakub Jahn, audiovizuální umělec, dokumentarista, který se zaměřuje především na módní video. Z českých navrhářů a značek se jeho jméno pojí například s Ivou Burkertovou a Odivi nebo s Jakubem Polankou. Oblečení a doplňky obou návrhářů prodává přímo v Designer Gallery koncept Czech Labels And Friends. Jahn pracuje také s českou oděvní značkou Blažek. V minulosti spolupracoval například s Liběnou Rochovou.

Na výstavě s názvem #coverstar se podílí kromě Chodova také magazín Marie Claire. Na fotografiích známých českých a slovenských žen figuruje oblečení z kolekce Dior Resort pro letošní jaro a léto.