Rezervujte si datum: na úterý 22. ledna 2019 chystáme další Digiveletrh. Bude to už pátá výroční přehlídka novinek digitálních agentur. Ty zapsané v našem katalogu budou mít účast výhodnější.

Centrum Chodov otevře galerii pro mladé návrháře, ukáže je na Óčku

Mladí návrháři z reality show The Way, které Centrum Chodov podpoří

Mladí návrháři z reality show The Way, které Centrum Chodov podpoří

Pražské obchodní Centrum Chodov podpoří mladé návrháře, a to prostřednictvím reality show The Way a poskytnutím výstavního prostoru v takzvané Designer Gallery v nové části centra. Tato zóna prezentující talentované návrháře nebo prémiové značky bude součástí nové části centra, které se má otevřít letos na podzim. Prostor se přitom ze současných téměř 61.000 zvětší na víc než 100.000 metrů čtverečních.

Reality show, v níž se vybírá nejtalentovanější módní návrhář, odstartovala první květnový týden na hudební televizi Óčko, v premiéře půjde každou sobotu v 9.30 a následně v repríze ve středu v 17.00 na Óčko Gold a ve čtvrtek ve 13.00 na hlavním kanálu Óčka. Soutěž je možné od 4. května sledovat taky na nové online platformě Centra ChodovSoutěž má celkem 9 epizod, v nichž mají návrháři za úkol vytvořit odlišné módní kusy, pro období podzim/zima 2017. Každé kolo reality show opustí jeden z účastníků, finále formou módní přehlídky je naplánováno na 29. června.  Centrum Chodov následně předá vítězi 1 milion Kč k nastartování značky.

V reality show The Way soutěží osm českých a slovenských návrhářů. Na jejich cestu soutěží dohlíží odborná porota v čele s módní manažerkou Katarínou Král, spisovatelkou a šéfredaktorkou lifestylového časopisu Harpers’ Bazaar Barbarou Nesvadbovou a módní fotografkou Lucií Robinson. Na čtvrté pozici porotce se v každé fázi soutěže objeví jiná osobnost české designové scény. Mezi ně bude patřit například módní návrhářka Petra Balvínová, designérka Mirka Horká nebo designer módních domů Pavel Ivančic.