Centrum Chodov otevře restaurační zónu Grand Kitchen. Jíst se tam bude z porcelánu

Tak má vypadat nová část Centra Chodov

Vzhled restaurační části

Tak má vypadat nová část Centra Chodov

Vzhled restaurační části

Obchodní centrum Chodov připravuje moderní restaurační část Grand Kitchen. Relokovaná a o poznání větší gastronomická zóna bude veřejnosti zpřístupněna 29. března, stejně jako některé další obchody módních značek. Vedle stávajících jídelních značek přijdou na Chodov nově podniky jako Spicymama, The Pub, Ryby & Chips, Makakiko, Bistrawveg, Bombay Express či Tom’s Burger.

Budou to fastfoodové řetězce, bistra reprezentující kuchyně z celého světa, restaurace pro vegany i vegetariány, cukrárny, kavárny či klasické restaurace. Jídlo bude servírováno výhradně z porcelánového nádobí, k dispozici mají být různé typy nábytku, osvětlení či originální dekorace. Její součástí bude také rodinná zóna s dětským koutkem a programem pro děti. Chystají se i večerní programy - každý první čtvrtek v měsíci se tam bude konat představení stand-up comedy.

Přestavěné Centrum Chodov nabídne přes 100.000 metrů obchodní plochy

Přestavěné Centrum Chodov nabídne přes 100.000 metrů obchodní plochy

Slavnostní otevření Centra Chodov proběhne během letošního podzimu. Nákupní centrum se rozroste ze současných téměř 61.000 metrů čtverečních na víc než 100.000 metrů čtverečních. Poskytne 300 obchodů či také multiplex Cinema City, největší v Česku, s 18 sály. Přestavbu realizuje správce objektu Unibail-Rodamco.