Centrum Chodov prošlo oficiálním auditem, který potvrdil čtyřhvězdičkový servis pro zákazníky

Centrum Chodov v novém

Centrum Chodov v novém

Centrum Chodov v novém

Centrum Chodov v novém

Otevření nového Centra Chodov, jež nyní na více než 100 000m2 nabízí 300 obchodních jednotek pod jednou střechou, bylo spojeno také se změnou loga. V jeho nové podobě jsou vyobrazeny čtyři hvězdy reflektující standard čtyřhvězdičkové kvality, kterou centrum garantuje svým návštěvníkům. Certifikát obchodní centrum získalo od světové jedničky v oblasti ověřování a certifikace kvality, renomované auditorské společnosti SGS.

Inovované logo Centra Chodov, se čtyřmi hvězdičkami

Inovované logo Centra Chodov, už se čtyřmi hvězdičkami

„Nejde o pouhé marketingové sdělení, je to faktická informace, že jsme splnili zhruba 660 požadavků mapujících zákaznickou cestu počínající vstupem do centra,“ vysvětluje Petra Valentová, marketingová manažerka Centra Chodov. Tato značka potvrzuje stoprocentní péči o každého návštěvníka, jenž je brán nejen jako zákazník, ale také jako vítaný a vážený host, který může využít prémiových služeb zvyšujících špičkovou kvalitu zážitku v každém okamžiku nakupování. Možnost zapůjčení deštníku či sady na šití na informacích centra pouze potvrzuje fakt, že je koncept čtyřhvězdičkového servisu promyšlen do nejmenšího detailu.

Klíčové parametry pro certifikaci byly nastaveny předními odborníky společnosti Unibail-Rodamco. Následně byly pečlivě auditovány společností SGS a srovnány s ostatními evropskými projekty Unibail-Rodamco. Na zajištění bezchybnosti služeb se podílí nejen zaměstnanci Centra Chodov, ale i nájemci a dodavatelé. Všechny subjekty budou pravidelně proškolovány a kritéria budou opakovaně kontrolována v rámci neohlášených auditů.

Zákazníci se setkají se službami nejvyšší kvality v každé fázi své návštěvy. Jejich rozsah navíc rozšiřuje členství ve věrnostním programu. S ním je možné využívat exkluzivní služby založené na čtyřhvězdičkových zásadách, jako je módní stylista zdarma, nákupní asistenti, komfortnější přístup do dětského koutku, bezplatná šatna či mimořádný přístup ke zvýšení prožitku zákazníka během akcí pro veřejnost.

Text je placenou inzercí společnosti Unibail-Rodamco