Cepek opouští Primu, nahradí ho Kubát ze CME

Martin Cepek byl sedm let ředitelem obchodního rozvoje. Jeho agendu přebírá Lukáš Kubát.

Martin Cepek. Foto: TV Prima

Martin Cepek. Foto: TV Prima

Po vzájemné dohodě s vedením odchází z televize Prima ke konci března Martin Cepek, který na Primě od roku 2013 působil jako business development director. Jeho stávající agendu převezme Lukáš Kubát, který podobnou funkci zastával u společnosti Central European Media Enterprises (CME), skupiny, která vlastní konkurenční televizi Nova. I Cepek před sedmi lety na Primu přešel z Novy, předtím pracoval 15 let v místní pobočce HBO.

Lukáš Kubát

Lukáš Kubát

Kubát tak bude mít na starost spolupráci Primy s operátory vysílání v Česku i na Slovensku. Začínal v poradenských firmách Ernst & Young a Deloitte. V CME pracoval posledních 10 let, věnoval se korporátní strategii a její implementaci v oblasti monetizace obsahu prostřednictvím platforem operátorů a digitálních služeb na pěti trzích střední a východní Evropy.

Další změna v managementu Primy se týká pozice finančního ředitele. Po víc než 20 letech ve skupině GES, pod níž Prima spadá, odchází Petr Babulík. Ke konci ledna skončil jak v pozici finančního ředitele, tak v představenstvu Primy. Finance bude nově řídit Ladislav Musil. Ten v minulosti pracoval pro Koh-i-noor Mladá Vožice a ZVVZ Milevsko, patřící do skupiny GES, také pro Český rozhlas nebo Tatru Kopřivnice a podílel se na restrukturalizačních projektech v oblasti výroby a služeb.