Čepro umožní podat i vyzvednout balíky na čerpačkách EuroOil

V síti čerpacích stanic EuroOil je možné si nově vyzvedávat balíky, které do některé ze 41 benzinek doručí Česká pošta nebo PPL. Balíky je možné si vyzvednout i podat, a to po celou otevírací dobu, tedy i o víkendech. Služba je zpoplatněna standardní sazbou distribuční firmy, za výběr balíku na pumpě není žádný další poplatek navíc.

Státní společnost Čepro, provozovatel čerpacích stanic EuroOil, hodlá počet míst postupně rozšiřovat. „Obzvlášť nyní, v předvánočním čase, je tlak na zasilatelské služby enormní. Chceme vyjít vstříc našim zákazníkům a ušetřit jim čas. Když už k nám přijedou natankovat, mohou si rovnou vyzvednout objednané zboží,“ vysvětluje očekávanou synergii Vladimír Vacek, vedoucí úseku čerpacích stanic Čepro. Firma novinku zavádí s ohledem na dlouhodobé změny ve využití čerpacích stanic na českém trhu a jejich rozšiřování služeb. EuroOil tak například nabízí možnost platit složenky.

V doručování zásilek se dlouhodobě angažuje také síť OMV. Ta má na vybraných čerpacích stanicích nainstalovány výdejní boxy největšího českého e-shopu Alza.cz. OMV spolupracuje i s dalšími externími partnery. V roce 2015 se třeba stala partnerem projektu Medipoint a začala na vybraných čerpacích stanicích po celém Česku nabízet základní, volně prodejné léčivé přípravky.

Asi nejdále ve spolupráci s partnery zašla síť čerpacích sítí Shell, která už pět let provozuje na vybraných benzinkách ve spolupráci s řetězcem Billa prodejní koncept Stop & Shop. Další spolupráce rozvíjí s kavárenským řetězcem Costa Coffee a občerstvovacím řetězcem Fruitisimo.