A je to tady! ČTK zveřejnila hromadné foto ze své říjnové oslavy z pražského Žofína, kde slavila svých 100 let. Najít na snímku šéfredaktora Médiáře není těžké. Najdete se taky?

Čermáková nastupuje do české pobočky Deloitte

Senta Čermáková přichází do Deloitte po 25 letech v technologické Hewlett-Packard.

Senta Čermáková

Senta Čermáková

Partnerkou v poradenské společnosti Deloitte ČR se v březnu stala Senta Čermáková, známá ze svého dlouholetého působení v nadnárodní technologické korporaci Hewlett-Packard. Tam strávila 25 let, odcházela z pozice šéfky globálních zákaznických vztahů (worldwide director of customer programs). Znalosti z mezinárodního technologického prostředí plánuje v novém působišti předávat dovnitř i navenek, zejména vůči mladým.

Prioritami Čermákové, absolventky Fakulty elektrotechnické na ČVUT se specializací na biokybernetiku, v Deloitte tak mají být akcelerace startupů, technologie a inovace, víc mladých talentů, mentoring. “Senta je součástí naší nové vize, jejímž cílem je stát se lídrem na trhu, který inovuje, vzájemně spolupracuje a vnáší do zažitých postupů nový pohled,” prohlásila vedoucí partnerka Deloitte ČR Diana Rádl Rogerová.