Premiér Andrej Babiš (ANO) vystoupí v neděli 18. listopadu od 21.25 v živě vysílaném rozhovoru televize Nova. Půlhodinový pořad Vládní krize tentokrát nahradí Střepiny a bude ho moderovat Rey Koranteng. Interview se má zaměřit na dění, jež způsobila kauza Seznamu Babišův syn promluvil.

Černá a Ross z Londýna doplní pražský tým Bestu

Nina Černá

Nina Černá

Anglicko-česká PR agentura Best Communications má dva nové členy týmu v Praze. Ninu Černou na pozici account director a Isabellu Ross jako account executive. Černá pracuje primárně pro klienty Kiwi.com, Emirates a Cartoon Network. Prošla agenturami Aspen PR, Havas PR či McShakespeare, působila v Creative Docku či jako freelance konzultant a copywriter. Pracovala pro klienty Ahold, Fast ČR, Brabantia, Global Wines, Košík.cz, Zonky, Autotým, SharyGo či novou Čezetu.

Isabella Ross

Isabella Ross

Isabella Ross se do Prahy přistěhovala z Londýna. Pracovní zkušenosti sbírala spíše v oblasti médií – fotografování pro Royal society of Literature, spolupráce na akcích EUNIC (European Union National Institutes for Culture) v Londýně a v tiskových odděleních designérů jako Designers Guild či Soane Britain. Absolvovala stáž ve vydavatelství Condé Nast a v deníku The Daily Telegraph.