Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Černou v čele Baueru vystřídá Vedrová

Karin Vedrová, donedávna šéfka Astrosatu, přebere vedení po Aleně Černé v červenci.

Časopisecké vydavatelství Bauer Media povede od července Karin Vedrová, dosavadní výkonná ředitelka firmy. Vystřídá Alenu Černou, nynější generální ředitelku. „Odcházím z vlastního rozhodnutí,“ uvedla Černá na firemním webu. Do české pobočky německého Baueru přišla v září 2012 jako výkonná ředitelka poté, co Bauer koupil konkurenční Stratosféru. V létě 2013 pak nahradila tehdejšího generálního ředitele Jaromíra Skopalíka.

„Výměnu na pozici generálního ředitele pražské pobočky jsme s majiteli koncernu připravovali v horizontu několika měsíců,“ podotkla k nynějšímu střídání. Vedrová přišla do Baueru před třemi měsíci. Předtím vedla Astrosat Media, časopiseckou dceřinku vydavatelství Vltava-Labe-Press. Tu po odchodu Vedrové od března převzala Mirka Zlatníková.