Čerpací stanice OMV nabízí čerstvé sendviče od Emanuele Ridiho

Hlavní tvář kampaně Emanuele Ridi

Hlavní tvář kampaně Emanuele Ridi

Čerpací stanice OMV navazuje na loňskou akci Sendvič na míru a uvádí do nabídky tři nové sendviče Focaccia Prosciutto (75 Kč), Manu sendvič (65 Kč) a Taleggio bageta (45 Kč). Jejich recepturu vytvořil italský šéfkuchař Emanuele Ridi, který s firmou navázal spolupráci už před třemi lety a aktuálně spolupracuje také na věrnostní kampani s grilovacími potřebami. Novinky jsou k dispozici na zhruba 70 čerpacích stanicích OMV z celkových 160 mohou. Jedná se o sezónní nabídku, která se bude po třech měsících obměňovat. Gastro koncept by se měl přesunout do dalších dvaceti čerpacích stanic, až skončí jejich rekonstrukce.

Sendviče z OMV podle Emanuela Ridiho

Sendviče z OMV podle Emanuela Ridiho

Sendviče jsou čerstvě připravovány přímo ve Viva Cafe na každé z vybraných poboček. Obsahují italské suroviny jako chléb focaccia či flaguette, prosciutto crudo nebo sýr scarmoza. Koncept čerstvých sendvičů vychází z nového hesla firmy We care more a rozšiřuje stávající nabídku Viva Cafe, respektive modernizovaných jídelních koutků Viva. Marketingová kampaň, která na novinky upozorní, bude na čerpacích stanicích v podobě plakátů a POS materiálů, slyšet bude také v rádiu a vidět online. 

Do konce roku 33 zrekonstruovaných Viva Café

Zrekonstruované koutky Viva Café

Zrekonstruované koutky Viva Café

Gastronomické koutky a obchody s potravinami a doplňkovým zbožím Viva Café nově OMV rekonstruuje. Obnovou aktuálně prošly benzínky v Praze ve Strakonické ulici, K Barrandovu, K Horkám a v Příbrami v Evropské ulici. Do konce roku jich OMV zrekonstruovat ještě 33 a v následujících letech dokončit rekonstrukci zbytku sítě, která čítá 160 čerpacích stanic.

Nové prostory mají být podle OMV více prosluněné, modernizací prošly prodejní pulty a podhledy, které jsou vybavené LCD obrazovkami. Zrekonstruované jsou také koutky k sezení a zázemí bistra.