Hudebník a producent Karel Vágner prodal vydavatelství Multisonic, píše E15. „Ve chvíli, kdy něco vydáte, visí deska během krátké doby někde na internetu,“ řekl, proč se firmy po 29 letech zbavil.

Česká spořitelna má v Pardubicích další velkou modernizovanou pobočku

Nová Česká spořitelna v Pardubicích

Nová Česká spořitelna v Pardubicích

Interiér modernizované pardubické pobočky

Interiér modernizované pardubické pobočky

Pardubice mají po Praze jako první velkou pobočku České spořitelny v novém konceptu. Celkem je po celém Česku padesát modernizovaných poboček, Česká spořitelna je otevírá od podzimu 2016. Změna konceptu souvisí se změnou komunikace a produktů banky, pod které spadá i vytvoření blogu Moje zdravé finance. Nově otevřená Česká spořitelna v Pardubicích prošla čtyřměsíční rekonstrukcí, nejrozsáhlejší od roku 1995.

Podle informací České spořitelny z letošního října měly být do konce roku otevřeny vlajkové pobočky v Hradci Králové, Olomouci a Karlových Varech. „Původní informace byla bohužel mylná. Na letošní rok jsme nachystali otevření velkých poboček v Pardubicích a v Karlových Varech. Olomoucká vlajková pobočka bude zprovozněna v průběhu ledna 2018,“ řekl Retailku Jiří Štábl z tiskového centra České spořitelny.

Prostor vlajkové pobočky spořitelny má tři části. V první jsou bankomany, které fungují nonstop. V druhé zóně se klientům věnují zaměstnanci s tabletem a řeší se tu menší záležitosti. Třetí tvoří konferenční místnosti pro řešení větších záležitostí. V prostoru nejsou žádné přepážky je otevřený s prvky dřeva, živých květin a skla.

Stejně jako v pražské vlajkové pobočce v Sokolovské ulici, i v Pardubicích je součástí budovy komunitní prostor určený pro nejrůznější veřejné události. V rámci slavnostního otevření předala Česká spořitelna symbolický dar 20.000 Kč neziskové organizaci Amalthea, která poskytuje sociální, vzdělávací a terapeutické služby rodinám s dětmi a věnuje se sociálně právní ochraně dětí.

Nová Česká spořitelna v Pardubicích nabízí kompletní portfolio služeb včetně služeb Erste Premier a Erste Private Banking. Vstup do budovy je bezbariérový a pobočka je uzpůsobena také pro potřeby neslyšících a nevidomých zákazníků. Letos v listopadu přišla s novým konceptem poboček také nová Hello bank!, která vznikla rebrandingem z Cetelemu specializujícího se na úvěry.

Interiér nově zrekonstruované vlajkové pobočky České spořitelny

Interiér nově zrekonstruované vlajkové pobočky České spořitelny v Praze

Interiér nově zrekonstruované vlajkové pobočky České spořitelny v Praze

Super rychlá nonstop zóna s bankomaty v přední části vlajkové pobočky

Super rychlá nonstop zóna s bankomaty v přední části vlajkové pobočky v Praze