Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Česká spořitelna si pro content vybrala C3

Česká spořitelna rozšířila portfolio agentur, se kterými spolupracuje, o agenturu na content marketing. Ve dvoukolovém výběrovém řízení ze sedmi přihlášených zvítězila agentura C3 Creative Code and Content, která těsně předstihla Nydrle/Inspiro. Tým C3 tvoří více než šest set stratégů, datových analytiků, redaktorů a kreativců. Nejnovější pobočka německé matky C3 se nachází v Praze.

Spořitelna na dílčích projektech spolupracuje s dalšími agenturami, například Boomerang (marketingový obsah), Peppermint Digital (youtubeři a influenceři) a Tricks (2D, 3D animace, obrazová postprodukce). Kreativní agenturou banky zůstává Young & Rubicam.