V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Česká televize opět hledá nové PR partnery

Veřejnoprávní televize nabízí třem PR agenturám 9,8 milionu Kč za čtyři roky práce.

Česká televize vypsala znovu tendr na strategické poradenství a další služby v oblasti PR, přičemž se chce zaměřit zejména na komunikaci přes online platformy. Jde o opakovanou veřejnou zakázku, předchozí, vypsaná letos v dubnu, byla zrušena.

„V předchozí zakázce jsme dostali pouze dvě nabídky a jedna z nich musela být vyřazena pro nesplnění zadávacích podmínek. K hodnocení tak zůstala jediná nabídka. Smyslem zakázky ale bylo uzavřít smlouvu se třemi dodavateli pro následné konkrétní služby. Tím, ze zůstala jediná nabídka, bylo nutné zakázku zrušit a vypsat znovu,“ sdělila Médiáři mluvčí České televize Alžběta Plívová.

V novém tendru se tak oproti tomu předchozímu nic zásadního nemění: opět jde o rámcovou smlouvu se třemi účastníky na čtyři roky za 9,8 milionu Kč. Do výběrového řízení se lze tentokrát hlásit do 15. srpna. 

Od roku 2012 zajišťovala mediální servis a PR pro Českou televizi agentura Bison & Rose a poradenské služby Pan Solutions. Podle mluvčí ČT Alžběty Plívové však šlo tehdy o zakázku s odlišným předmětem plnění.