A je to tady! ČTK zveřejnila hromadné foto ze své říjnové oslavy z pražského Žofína, kde slavila svých 100 let. Najít na snímku šéfredaktora Médiáře není těžké. Najdete se taky?

České Lego od srpna vede Joanna Katharina Lazar

Joanna Katharina Lazar

Joanna Katharina Lazar

Novou ředitelkou Lego Group pro Česko a Slovensko se od 1. srpna letošního roku stala Joanna Katharina Lazar. Ve funkci nahradila Josefa Jirovského, který nově zastává pozici provozního ředitele Lego v regionu Střední a východní Evropy, Blízkého východu a Afriky. Joanna Katharina Lazar bude zodpovídat také za aktivity Lego v rámci řetězce Tesco v regionu Střední a východní Evropy. 

Na nové pozici ředitelky Lego Group pro Česko a Slovensko je Joanna Katharina Lazar přímo odpovědná za budování a rozvoj byznysu na místních trzích. Řídit bude také vedení a rozvoj obchodního, marketingového a provozního týmu na obou trzích a bude součástí úzkého vedení regionu zahrnujícího Rusko, Střední a východní Evropu a Blízký východ.

Lazar působí v Legu od roku 2014, kdy z pozice viceprezidentky pro marketing řídila a rozvíjela aktivity na trzích v Německu, Rakousku a ve Švýcarsku. Profesní kariéru zahájila u globální firmy Unilever ve Stockholmu, kde působila na rozličných operativních a strategických marketingových pozicích.