V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

České Lego od srpna vede Joanna Katharina Lazar

Joanna Katharina Lazar

Joanna Katharina Lazar

Novou ředitelkou Lego Group pro Česko a Slovensko se od 1. srpna letošního roku stala Joanna Katharina Lazar. Ve funkci nahradila Josefa Jirovského, který nově zastává pozici provozního ředitele Lego v regionu Střední a východní Evropy, Blízkého východu a Afriky. Joanna Katharina Lazar bude zodpovídat také za aktivity Lego v rámci řetězce Tesco v regionu Střední a východní Evropy. 

Na nové pozici ředitelky Lego Group pro Česko a Slovensko je Joanna Katharina Lazar přímo odpovědná za budování a rozvoj byznysu na místních trzích. Řídit bude také vedení a rozvoj obchodního, marketingového a provozního týmu na obou trzích a bude součástí úzkého vedení regionu zahrnujícího Rusko, Střední a východní Evropu a Blízký východ.

Lazar působí v Legu od roku 2014, kdy z pozice viceprezidentky pro marketing řídila a rozvíjela aktivity na trzích v Německu, Rakousku a ve Švýcarsku. Profesní kariéru zahájila u globální firmy Unilever ve Stockholmu, kde působila na rozličných operativních a strategických marketingových pozicích.