Českobudějovické Igy v létě přivítalo Rock Point, Running Sushi a lékárnu Teta

Prodejna New Yorker v českobudějovickém centru Igy

Prodejna New Yorker v českobudějovickém centru Igy

Prodejna Blažek v českobudějovickém centru Igy

Prodejna Blažek v českobudějovickém centru Igy

Prodejna Rock Point v českobudějovickém centru Igy

Prodejna Rock Point v českobudějovickém centru Igy

Lékárna Teta v českobudějovickém centru Igy

Lékárna Teta v českobudějovickém centru Igy. Zahrnuje rozšířené dermocentrum se škálou značek dekorativní i léčebné dermokosmetiky a bezplatnou službu přístrojové analýzy pleti či rozšířený sortiment v kategorii bylinky a čaje, též nabídku zdravé výživy pro celiaky, diabetiky i všechny, kdo holdují zdravému životnímu stylu

Running Sushi v českobudějovickém centru Igy

Running Sushi v českobudějovickém centru Igy

Obchodní centrum Igy v Českých Budějovicích, jež patří realitní skupině CPI Property Group a kterou jako asset manager řídí Martin Rozhoň, doplnili přes léto tři noví nájemci a dva se po inovaci a rozšíření centra přesunuli a výrazně zmodernizovali své prodejny. Vůbec první kamenná prodejna značky Rock Point v Jihočeském kraji - a celkově 22. v Česku - se otevřela 6. června, kromě aktuálních kolekcí funguje jako výdejní místo e-shopu. Lékárna Teta otevřela 19. července svou druhou českobudějovickou pobočku, celkově 15. provozovnu v Česku. Posledním přírůstkem byla restaurace Running Sushi House, jež otevřela 21. července a je taktéž prvním podobným konceptem na Českobudějovicku.

Významnou modernizací prošly obchody New Yorker a Blažek. V obou případech nájemci využili rozšíření centra a přesunuli se do nových prostor. New Yorker v Igy postavil o 500 metrů čtverečních větší prodejnu a představil tam - potřetí v Česku - svůj nejnovější prodejní koncept. Blažek, který působí v centru přes 10 let, od února 2007, se posunul rovněž do svého moderního konceptu, který zahrnuje formální, neformální a klidovou zónu. Igy je jediné místo, kde Blažek v Jihočeském kraji prodává.