Redakce zpravodajství České televize přichází s novou formou zpravodajského obsahu – komiksem. Každý den přidá nový. Obrazové příběhy vznikají ve speciálních aplikacích podle reportáží odvysílaných v pořadech ČT a cílem je přilákat především mladší generaci. Výrobit jeden díl trvá několik hodin, na projektu se podílí šest lidí – redaktoři, editoři, grafici a korektorky.

Českobudějovický Samson má po 16 letech speciál, silné pivo Bock

Pivovar Samson uvedl na trh speciál s názvem Samson Bock. Je o nový speciál po celých 16 letech. Českobudějovický Samson uvařil jednu várku této limitované edice. Je k dispozici v lahvích a v sudech a distribuce se zaměřuje hlavně na Jihočeský kraj. Výrobcem doporučená maloobchodní cena je 21,90 Kč za lahev.

Samson Bock

Samson Bock

„Bock je silnější než běžná piva, má 6,1 % alkoholu. Pivní znalci ocení ovocné tóny piva s aromatickými silicemi žateckého chmelu snoubící se s jemnou chutí karamelového sladu,“ říká sládek Samsonu Radim Lavička. Pivovar Samson patří do portfolia největšího světového koncernu AB InBev, jeho dalšími značkami jsou Stella Artois, Corona či Foster’s.