V Cannes se rozdávali Lvi v kategorii Film Craft, ale na české práce se nedostalo. VMLY&R neproměnila ani jednu ze tří svých nominací. Zůstává ale jedinou českou agenturou, která své práce dostala na shortlist a další šanci má v kategorii PR. Grand Prix z kategorie Film Craft mají agentury Final Cut a Droga5 za kampaň pro noviny The New York Times. V soutěži Young Lions bohužel české týmy nedosáhly na první tři pozice v kategoriích Print ani Marketers.

Český bezdrát spouští televizi přes internet EriTV

Firma Český bezdrát Petra Benýška a Benedikta Pánka, poskytovatel internetového připojení a telefonie, přichází se službou EriTV, televizí přes internetovou přípojku (IPTV). EriTV nabízí až 150 programů a dnes už standardní funkce časového posunu či nahrávání pořadů. Šíří se prostřednictvím sítě CETIN, tedy společnosti Česká telekomunikační infrastruktura ze skupiny PPF Petra Kellnera, která vlastní také operátora O2.

Český bezdrát novou televizní službu přidal k tomu, co zákazníkům nabízí na základě velkoobchodní smlouvy s CETIN, uzavřené v červnu 2017. „Tato rozšířená spolupráce umožňuje Českému bezdrátu zřídit až čtyři miliony nových přípojek internetové televize EriTV v celém Česku,“ přiblížil Benýšek.

Smlouvu o poskytnutí obsahu televizních programů má Český bezdrát s firmou 4net.tv services. V ní má podíl Lama Energy Group Petra Lamicha, která provozuje satelitní televizi Nová Digi TV.