Majitel Seznamu Ivo Lukačovič prohlásil, že jeho online televize Stream.cz dosud byla „obrovská černá díra na peníze“ a teprve teď „se konečně přehoupla z dlouhotrvající, chronické ztrátovosti a začala generovat minimální zisk“. Říká to poté, co Stream.cz opustila dvojice ZáhořKuchynka, jež staví konkurenční projekt pro Mall Group. „Některé formáty čistě internetová televize nemůže uživit,“ tvrdí Lukačovič. Stream.cz s novými šéfy ohlásil novou vlnu seriálů pro mainstream.

Český National Geographic inovuje vzhled

Změny v tuzemské edici navazují na globální redesign populárního měsíčníku.

Nový podoba titulní strany National Geographic

Nový podoba titulní strany National Geographic

Česká edice měsíčníku National Geographic vydavatelství Vltava Labe Media přišla s listopadovým číslem s pozměněným grafickým zpracováním. Nejviditelnější je změna na titulní stránce – logo se zmenšilo, aby vynikla titulní fotografie. Redesign časopisu proběhne celosvětově.

„V novém provedení je logo časopisu mnohem menší, než bývalo. Vycházíme z toho, že značka National Geographic ve spojení se žlutým rámečkem je natolik povědomá, že raději necháme vyniknout titulní fotografii,“ přibližuje šéfredaktor české edice Tomáš Tureček.