V únoru vydáme desetiročenku, tištěný speciál Médiáře. Bude chtít svůj výtisk? Napište si o něj.

Český rozhlas spustil internetové vysílání dětského Rádia Junior

Rozcestník dětských webů Českého rozhlasu

Rozcestník dětských webů Českého rozhlasu: webová adresa www.radiojunior.cz vede na rozcestník, ze kterého se děti prokliknou na Webík určený mladším, anebo do Rádia Junior, to míří na starší a přináší obsah z vysílání, seriály a soutěže

Český rozhlas ve čtvrtek 1. listopadu spustil internetové vysílání Rádia Junior. Webové rádio zprostředkuje nabídku rozhlasového archivu - pohádky, hry, básničky, říkadla, písně, četbu pro mládež - i moderované bloky a původní tvorbu zaměřenou na různé věkové kategorie dětí. Mezi moderátory jsou Tomáš Vacek či Jiří Kohout.

Na webu Rádio Junior vysílá každý všední den od 6.30 (o víkendu od 8.00) do 21 hodin. Každý všední den a v sobotu se od 19 do 20 hodin stream přepne na vysílací blok na Dvojce Českého rozhlasu, který běží už od 3. září.

Tehdy rozhlas spustil na webu dva písničkové streamy, jeden pro mladší (Rádio Junior Mini) a jeden pro starší děti (Rádio Junior Maxi). Stream Rádio Junior Mini teď změnil název na Rádio Junior Písničky, vysílá pro nejmenší, původní českou hudební tvorbu pro děti: lidové písničky či písničky z pohádek.

Povědomí o značce Rádio Junior by měla zvýšit začínající komunikační kampaň.

Inzerát Rádia Junior

Inzerát Rádia Junior