Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Český Slevomat koupil podíl v maďarském serveru Bónusz Brigád

  • ČTK
  • 24. 11. 2011 13:32

Největší tuzemský slevový server Slevomat.cz koupil podíl v největším maďarském webu se slevami Bónusz Brigád. Firma se zároveň dohodla na úzké spolupráci s dalšími slevovými servery, a vytvořila tak skupinu pokrývající sedm středoevropských zemí. Uvedli to zástupci společnosti pro ČTK. Podíl a cenu nechtěli uvést.

Servery ve skupině Slevomat si od spolupráce slibují těsnější výměnu zkušeností a aplikací, koordinaci slevových akcí napříč uvedenými zeměmi i rychlejší rozvoj v dalších oblastech e-commerce. Vedle Bonusz Brigad do skupiny patří weby Cherry, Beta.lt nebo Zlavomat. Pro uživatele, partnery a zákazníky serverů ve skupině Slevomat se touto transakcí nic nezmění.

Slevomat Group v současnosti obsluhuje celkem 2 miliony registrovaných uživatelů. Plánuje růst v segmentu zboží, jako je například móda, hračky nebo elektronika.

Slevomat Group je nyní přítomná ve 39 městech s nabídkou lokálních služeb. Působí v ČR, na Slovensku, v Estonsku, Maďarsku, Litvě, Lotyšsku a Bulharsku.

Většinu ve Slevomatu drží jablonecká firma Miton. Novým spolumajitelem se letos stala Daily Deals Enern Investment Coöperatief registrovaná v Nizozemsku. V minulosti se hovořilo o chystaném prodeji serveru.