Duo Těžkej Pokondr zveřejnilo na YouTube svůj „zakázaný rozhovor“ s novinářem Jaroslavem Kmentou, interview je o hrozbě Andreje Babiše a motivech odchodu Pokondrů z Frekvence 1. Rádio mezitím vysílalo nekonfliktní předvolební rozhovor Xavera Veselého s Babišem.

Co je to vlastně ten content marketing

Reklama co nejnenápadněji přilnutá k běžným situacím života, tak chápeme content marketing. Každý ho bude dělat a každý o něm začal mluvit. Hlavně my, i teď v podcastu.

Všichni jdou do contentu. Content marketing, pojem široký jako film či kultura. V centru nové propagace příběh. Amatérský obsah zajímavější profesionálního. Reklama nenápadně přilnutá k běžnému životu. Aby se ale neztratil přínos reklamy. Poslouchejte.

Aust a Prchal na cestě ze studia

Aust a Prchal na cestě ze studia

Jak pohodlně poslouchat

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace pro Android nebo iOS. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.