Náš newsletter se po letní pauze vrátil na začátku září k běžnému provozu: chodí každý všední den.

Co všechno O2 odmítá změnit

O2 chystá na webu další magazíny, oznámil nám marketingový mág operátora Jiří Caudr. Musel i říct, proč O2 ukazuje v reklamě předpotopní televizory, zato známé tváře vůbec ne.

Do studia, které jsme nechali nově vybavit třetím mikrofonem, nám přišel ředitel marketingové komunikace a online kanálů O2 Caudr Jiří. A už to začalo. Značku O2 firma měnit nebude, i když jsme nový navrhli hned. Bez modrého gradientu se taky neobejde. Zákazníka, aby koupil, musejí „vohřejvat“ i osmačtyřicetkrát. Dál pojedou „tarif“, nejúchylnější slovo v marketingu. V reklamě televizory z hlav nezmizí, a placaté nebudou. Známé tváře už neukážou a média si dělají vlastní. Ne z nich dělá, čím se stali - z telekomunikačního operátora výrobcem obsahu.

Jiří Caudr (uprostřed) se známým komickým duem

Jiří Caudr (uprostřed) se známým komickým duem

Jak pohodlně poslouchat podcast

Na SoundCloudu nebo přes iTunes. Na SoundCloudu je to jednoduché: klikněte na profil Médiáře a najdete tam všechny publikované díly našeho vysílání. Přehrávat je lze buď přes web, anebo prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace pro Android nebo iOS. Na webu můžete zvuky vkládat do svých stránek, týmž způsobem jako videa z YouTube. Na iTunes je to stejně jednoduché: stačí přihlásit odběr.