Communication Lab pracuje pro Wolt

Komunikační agentura přibrala mezi své klienty další mezinárodní společnost.

Wolt

Finský startup Wolt rozváží jídlo v Česku i na Slovensku

Agentura Commlab posílila řady svých klientů o rozvážkovou firmu Wolt, pro kterou zajišťuje PR služby. „Wolt skvěle doplňuje naše rozrůstající se portfolio mezinárodních klientů, kam patří mimo jiné společnost Facebook,” říká Jan Skalník, který má komunikaci firmy na starosti. Agentura má klientovi pomoci upevnit postavení na českém, vysoce konkurenčním trhu. Finský startup na doručování jídla i maloobchodního zboží působí v Česku třetím rokem, od letoška zcela nezávisle na slovenském trhu, který získal vlastní vedení.

„Na obou trzích vidíme velký potenciál, a vzhledem k expanzi a rozšiřování naší nabídky služeb, jsme se rozhodli tyto dva trhy rozdělit. Navázání užší spolupráce v oblasti PR pro nás bylo logickým doplněním strategie,“ vysvětluje Jana Jarošová, manažerka komunikace Woltu pro střední Evropu, která nedávno nastoupila do firmy s cílem podpořit rozšiřující se lokální týmy a proaktivnější komunikaci. „Za prvních pět měsíců letošního roku jsme expandovali do Plzně, Liberce a Hradce Králové, a další města budou brzy následovat,“ dodává Jarošová.

Agentura Communication Lab vznikla v roce 2015. V jejím čele stojí Michaela StudenáJiří Ďurovič. Ten je zároveň vlastníkem agentury.

Sdílejte